Podział terenu Gminy Miasto Elbląg na rejony dla pracowników socjalnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Elblągu. Aby usprawnić kontakt z pracownikiem socjalnym właściwym ze względu na Państwa miejsce zamieszkania, w tabeli podano również aktualne numery telefonu.

      Nazwa ulicy Imię i nazwisko pracownika socjalnego Nr pokoju Nr  telefonu

55-625-…

1 Maja Monika Durka 410 6128
3 Maja Monika Durka 410 6128
12-go Lutego Aleksandra Dul 407 6124
13-go Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego Karolina Nita 416 6195
1000-lecia Marzena Pietrzyk 414 6104
Agrykola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Akacjowa Paulina Czerepska 417 6184
Aleja Jana Pawła II Ewelina Topolska 510 6147
Andersa Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Armii Krajowej Iwona Zgliczyńska 413 6131
Artyleryjska Karolina Nita 416 6195
Asnyka Paulina Czerepska 417 6184
Augustowska Paulina Czerepska 417 6184
Baczyńskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Bałuckiego Monika Durka 410 6128
Barona Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Bartnicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Batorego Magdalena Kiedrowska 410 6128
Bażyńskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bednarska Anna Pyzik 412 6148
Bema Karolina Nita 416 6195
Beniowskiego Anna Bunda 412 6148
Beskidzka Paulina Czerepska 417 6184
Bociania Marzena Pietrzyk 414 6104
Bohaterów Monte Casino Karolina Nita 416 6195
Bohaterów Westerplatte Anna Bunda 412 6148
Bosmańska Anna Bunda 412 6148
Boya-Żeleńskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Bożego Ciała Iwona Zgliczyńska 413 6131
Braniewska Magdalena Józefów 415 6196
Braterstwa Broni Magdalena Józefów 415 6196
Broniewskiego Dorota Wakor 415 6196
Browarna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Brzechwy Dorota Wakor 415 6196
Brzeska Iwona Zgliczyńska 413 6131
Brzozowa Monika Dykowska 407 6124
Bukowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Bulwar Zygmunta Augusta Anna Pyzik 412 6148
Bydgoska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Bytomska Magdalena Józefów 415 6196
Cicha Anna Bunda 412 6148
Cisowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Chełmońskiego Paulina Czerepska 417 6184
Chmurna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Chocimska Karolina Nita 416 6195
Chopina Katarzyna Waliszewska 416 6195
Chrobrego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Czarnieckiego Karolina Nita 416 6195
Czerniakowska Marzena Pietrzyk 414 6104
Czerwonego Krzyża Monika Durka 410 6128
Częstochowska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Czołgistów Karolina Nita 416 6195
Czuchnowskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Daleka Magdalena Józefów 415 6196
Daszyńskiego Iwona Zgliczyńska 413 6131
Dąbrowskiego Magdalena Józefów 415 6196
Dębowa Paulina Czerepska 417 6184
Dojazdowa Marzena Pietrzyk 414 6104
Dolna Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Donimirskich Magdalena Kiedrowska 410 6128
Druska Paulina Czerepska 417 6184
Druskiennicka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Drzewna Anna Pyzik 412 6148
Dworkowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Działdowska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Działkowa Karolina Nita 416 6195
Elektryczna Magdalena Kiedrowska 410 6128
Fabryczna Anna Molińska 407 6124
Fałata Anna Bunda 412 6148
Firleja Magdalena Józefów 415 6196
Flisaków Magdalena Józefów 415 6196
Formierzy w/z Paulina Czerepska 417 6184
Fredry Marzena Pietrzyk 414 6104
Freta Anna Pyzik 412 6148
Fromborska w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Gabrysiak Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Gałczyńskiego Magdalena Józefów 415 6196
Garbary Anna Pyzik 412 6148
Garncarska Anna Pyzik 412 6148
Garnizonowa Karolina Nita 416 6195
Gdańska Anna Pyzik 412 6148
Gdyńska Dorota Wakor 415 6196
Giełdowa Anna Pyzik 412 6148
Giermków Anna Pyzik 412 6148
Gimnazjalna Anna Pyzik 412 6148
Głogowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Godlewskiego Anna Pyzik 412 6148
Gojawiczyńskiej Poli w/z Paulina Czerepska 417 6184
Gołębia Anna Pyzik 412 6148
Górnośląska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grabowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Grażyny Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Grobla Św. Jerzego Monika Durka 410 6128
Grochowska Anna Pyzik 412 6148
Grodzieńska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Grota-Roweckiego Aleksandra Dul 407 6124
Grottgera Paulina Czerepska 417 6184
Grudziądzka Katarzyna Waliszewska 416 6195
Grunwaldzka parzyste do nr 20, nieparzyste do nr 103  Alicja Chudzińska 418 6119
Grunwaldzka od nr 22

od nr 105

Paulina Czerepska 407 6184
Gwiezdna Monika Dykowska 407 6124
Helska Ewelina Topolska 510 6147
Hetmańska Anna Pyzik 412 6148
Hodowlana Dorota Wakor 415 6196
Huzarska Marzena Pietrzyk 414 6104
Idzikowskiego Anna Molińska 407 6124
Iławska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Iwaszkiewicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jagodowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Janowska Anna Pyzik 412 6148
Jarzębinowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jasna Karolina Nita 416 6195
Jaśminowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Jaworowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jelenia Dolina w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jemiołowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jesionowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Jodłowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Junaków  Alicja Chudzińska 418 6119
Kajki Anna Bunda 412 6148
Kalenkiewicza Ewelina Topolska 510 6147
Kalinowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kaliska Dorota Wakor 415 6196
Kamienna Dorota Wakor 415 6196
Karowa Monika Dykowska 407 6124
Karpińskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Kartuska Paulina Czerepska 417 6184
Kasprowicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kasprzaka Ewelina Topolska 510 6147
Kasztanowa Paulina Czerepska 417 6184
Kaszubska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Katowicka Dorota Wakor 415 6196
Kiedrzyńskiego Karolina Nita 416 6195
Kielecka  Alicja Chudzińska 418 6119
Kilińskiego  Alicja Chudzińska 418 6119
Klasztorna Anna Pyzik 412 6148
Klimuszki Magdalena Kiedrowska 410 6128
Klonowa Paulina Czerepska 417 6184
Kłoczowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kmicica Magdalena Józefów 415 6196
Kochanowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Kolejowa Paulina Czerepska 417 6184
Komeńskiego Magdalena Józefów 415 6196
Konopnickiej Dorota Wakor 415 6196
Kopernika Katarzyna Waliszewska 416 6195
Korczaka Dorota Wakor 415 6196
Kossaka Paulina Czerepska 417 6184
Kosynierów Gdyńskich Monika Durka 410 6128
Kościuszki Karolina Nita 416 6195
Kosciuszki od 108 w/z Paulina Czerepska 417 6184
Kotwicza Anna Pyzik 412 6148
Kowalska Anna Pyzik 412 6148
Kowieńska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Krakowska Dorota Wakor 415 6196
Krakusa Magdalena Kiedrowska 410 6128
Kraszewskiego Magdalena Józefów 415 6196
Kręgielna Monika Dykowska 407 6124
Królewiecka w/z Magdalena Kiedrowska 410 6128
Krótka Iwona Zgliczyńska 413 6131
Krucza Katarzyna Waliszewska 416 6195
Kruczkowskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Krzywoustego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Krzyżanowskiego Anna Bunda 412 6148
Ks. Ściegiennego Monika Durka 410 6128
Kumieli Anna Pyzik 412 6148
Kupiecka Anna Pyzik 412 6148
Kuśnierska Anna Pyzik 412 6148
Kwiatkowskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Kwiatowa Karolina Nita 416 6195
Lasoty Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Legionów Dorota Wakor 415 6196
Leszczynowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Leszczyńskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Leśmiana Dorota Wakor 415 6196
Leśna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Leszno Anna Pyzik 412 6148
Lidzbarska Magdalena Józefów 415 6196
Lipowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Lotnicza  Alicja Chudzińska 418 6119
Lubartowska Anna Bunda 412 6148
Lubelska Dorota Wakor 415 6196
Lubraniecka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Łączności Aleksandra Dul 407 6124
Łęczycka Magdalena Józefów 415 6196
Łokietka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Łomżyńska Anna Molińska 407 6124
Łowicka Dorota Wakor 415 6196
Łódzka  Alicja Chudzińska 418 6119
Łubinowa Ewelina Topolska 510 6147
Łukasińskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Makuszyńskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Malborska

do 77

Marzena Pietrzyk 414 6104
Malborska od nr 79 i 80,82,84,86,88,90  Alicja Chudzińska 418 6119
Marymoncka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Mączna Anna Pyzik 412 6148
Matejki Dorota Wakor 415 6196
Mazurska Ewelina Topolska 510 6147
Mennicza Anna Pyzik 412 6148
Metalowców w/z Paulina Czerepska 417 6184
Mickiewicza Paulina Czerepska 417 6184
Mielczarskiego Anna Molińska 407 6124
Mierosławskiego Karolina Nita 416 6195
Mieszka I w/z Paulina Czerepska 417 6184
Modlińska Dorota Wakor 415 6196
Modrzewiowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Moniuszki Katarzyna Waliszewska 416 6195
Morcinka Paulina Czerepska 417 6184
Morszyńska Paulina Czerepska 417 6184
Mostowa Anna Pyzik 412 6148
Myliusa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Nałkowskiej w/z Paulina Czerepska 417 6184
 Narciarska  Alicja Chudzińska 418 6119
Narutowicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Natolińska Paulina Czerepska 417 6184
Neonowa Monika Durka 410 6128
Niborska Magdalena Józefów 415 6196
Nieczuja-Ostrowskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Niemcewicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Niepodległości Dorota Wakor 415 6196
Niska Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Nitschmanna Monika Durka 410 6128
Nizinna Anna Pyzik 412 6148
Norwida Katarzyna Waliszewska 416 6195
Nowodworska Anna Pyzik 412 6148
Nowogródzka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Nowowiejska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Obrońców Pokoju Magdalena Kiedrowska 410 6128
Oboźna Monika Durka 410 6128
Odlewników w/z Paulina Czerepska 417 6184
Odrodzenia Ewelina Topolska 510 6147
Odzieżowa Monika Dykowska 407 6124
Ogólna Dorota Wakor 415 6196
Ogrodowa Karolina Nita 416 6195
Okrzei Iwona Zgliczyńska 413 6131
Orężna Karolina Nita 416 6195
Okólnik Paulina Czerepska 417 6184
Okulickiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Olchowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Oliwska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Olkuska Anna Molińska 407 6124
Olsztyńska  Alicja Chudzińska 418 6119
Opolska  Alicja Chudzińska 418 6119
Okrężna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Orkana w/z Paulina Czerepska 417 6184
Orla Anna Pyzik 412 6148
Orzechowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Orzeszkowej Karolina Nita 416 6195
Osiedle Marynarzy Anna Bunda 412 6148
Osińskiego Monika Dykowska 407 6124
Ostrołęcka Anna Pyzik 412 6148
Ostródzka Dorota Wakor 415 6196
Owocowa Anna Bunda 412 6148
Pabianicka Paulina Czerepska 417 6184
Paderewskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Panieńska Marzena Pietrzyk 414 6104
Pasłęcka Paulina Czerepska 417 6184
Pawia Anna Bunda 412 6148
Peryferyjna Magdalena Józefów 415 6196
Pestalozziego Iwona Zgliczyńska 413 6131
Piaskowa Marzena Pietrzyk 414 6104
Piechoty Karolina Nita 416 6195
Pilgrima Katarzyna Waliszewska 416 6195
Piławska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Piłsudskiego Dorota Wakor 415 6196
Pińska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Pionierska Anna Bunda 412 6148
Piotrkowska Magdalena Józefów 415 6196
Plac Dworcowy Paulina Czerepska 417 6184
Plac Grunwaldzki  Alicja Chudzińska 418 6119
Plac Jagiellończyka Anna Bunda 412 6148
Plac Konstytucji Monika Durka 410 6128
Plac Słowiański Iwona Zgliczyńska 413 6131
Plac Solidarności Anna Pyzik 412 6148
Plac Wolności Marzena Pietrzyk 414 6104
Płk. Dąbka Anna Bunda 412 6148
Płocka Magdalena Kiedrowska 410 6128
Płońska Paulina Czerepska 417 6184
Pływacka Sylwia Kuraś-Sęk 418 6119
Pocztowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Podchorążych Karolina Nita 416 6195
Podgórna Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Pokorna Dorota Wakor 415 6196
Polderowa Anna Pyzik 412 6148
Polna Monika Durka 410 6128
Pomorska Dorota Wakor 415 6196
Poprzeczna Magdalena Kiedrowska 410 6128
Porazińskiej Dorota Wakor 415 6196
Portowa Magdalena Kiedrowska 410 6128
Poświatowskiej w/z Paulina Czerepska 417 6184
Powst. Warszawskich Iwona Zgliczyńska 413 6131
Poznańska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Prowiantowa Anna Pyzik 412 6148
Próchnika Iwona Zgliczyńska 413 6131
Prusa Karolina Nita 416 6195
Przy Bramie Targowej Anna Pyzik 412 6148
Przybyszewskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Przyjaźni Magdalena Józefów 415 6196
Przymurze Mennicze Anna Pyzik 412 6148
Pszeniczna Ewelina Topolska 510 6147
Pułaskiego Karolina Nita 416 6195
Pułtuska Magdalena Józefów 415 6196
Radomska Anna Pyzik 412 6148
Ratuszowa Aleksandra Dul 407 6124
Rawska Magdalena Józefów 415 6196
Rechniewskiego Magdalena Kiedrowska 410 6128
Reja Karolina Nita 416 6195
Reymonta Magdalena Józefów 415 6196
Robotnicza

do 193 nieparzyste

do 222 parzyste

Monika Dykowska 407 6124
Robotnicza

od 195 nieparzyste

od 224 parzyste

Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Rosnowskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Różana Iwona Zgliczyńska 413 6131
Rumiankowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Rybacka Anna Pyzik 412 6148
Rybna Marzena Pietrzyk 414 6104
Rycerska Anna Pyzik 412 6148
Rydla Dorota Wakor 415 6196
Rypińska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Rzemieślnicza Anna Pyzik 412 6148
Rzepakowa Ewelina Topolska 510 6147
Rzepichy Magdalena Józefów 415 6196
Rzeźnicka Anna Pyzik 412 6148
Sadowa Magdalena Józefów 415 6196
Saperów Karolina Nita 416 6195
Sarnia w/z Paulina Czerepska 417 6184
Siedlecka Paulina Czerepska 417 6184
Sienkiewicza Karolina Nita 416 6195
Sierzputowskiego Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Sikorskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Skierniewicka Dorota Wakor 415 6196
Skłodowskiej Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skrzydlata Anna Molińska 407 6124
Skwer J. Krasickiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Skwer M. Sawicza Anna Pyzik 412 6148
Skwer W. Rebinina Anna Pyzik 412 6148
Skwer Ferdinanda Schichaua Iwona Zgliczyńska 413 6131
Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej Iwona Zgliczyńska 413 6131
Słonecznikowa Ewelina Topolska 510 6147
Służebna Anna Pyzik 412 6148
Słoneczna Aleksandra Dul 407 6124
Słowackiego Paulina Czerepska 417 6184
Smolna w/z Paulina Czerepska 417 6184
Sobieskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Sochaczewska Karolina Nita 416 6195
Sokola Katarzyna Waliszewska 416 6195
Sopocka Marzena Pietrzyk 414 6104
Sosnowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Sowia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Spacerowa Katarzyna Waliszewska 416 6195
Społeczna Dorota Wakor 415 6196
Staffa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Starowiejska Aleksandra Dul 407 6124
Stary Rynek Anna Pyzik 412 6148
Stawidłowa Anna Pyzik 412 6148
Stawowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Stefczyka Monika Durka 410 6128
Stoczniowa Iwona Zgliczyńska 413 6131
Strażnicza Anna Pyzik 412 6148
Struga Aleksandra Dul 407 6124
Strumykowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Studzienna Anna Pyzik 412 6148
Sucharskiego Anna Bunda 412 6148
Sukiennicza Anna Pyzik 412 6148
Suwalska Dorota Wakor 415 6196
Sulimy Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Syrokomli w/z Paulina Czerepska 417 6184
Szańcowa Anna Pyzik 412 6148
Szarych Szeregów Ewelina Topolska 510 6147
Szczecińska Dorota Wakor 415 6196
Szczygla Dorota Wakor 415 6196
Szkolna Anna Pyzik 412 6148
Szpitalna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Sztumska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Szucha Dorota Wakor 415 6196
Szwoleżerów Karolina Nita 416 6195
Szymanowskiego Katarzyna Waliszewska 416 6195
Ścieżka Kościelna Anna Pyzik 412 6148
Ślepa Karolina Nita 416 6195
Ślusarska Anna Pyzik 412 6148
Świerkowa Anna Bunda 412 6148
Świętego Ducha Anna Pyzik 412 6148
Świętego Floriana Karolina Nita 416 6195
Tamka Anna Pyzik 412 6148
Tarnopolska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Tarnowska Dorota Wakor 415 6196
Tartaczna Anna Pyzik 412 6148
Tczewska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Teatralna Aleksandra Dul 407 6124
Topolowa Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Toruńska Katarzyna Waliszewska 416 6195
Traugutta Katarzyna Waliszewska 416 6195
Trasa Unii Europejskiej Anna Pyzik 412 6148
Trybunalska Aleksandra Dul 407 6124
Turbinowców w/z Paulina Czerepska 417 6184
Tuwima Dorota Wakor 415 6196
Ułańska Karolina Nita 416 6195
Urocza Anna Bunda 412 6148
Wałowa Anna Pyzik 412 6148
Wapienna Anna Pyzik 412 6148
Warmińska Magdalena Józefów 415 6196
Warszawska Anna Pyzik 412 6148
Waryńskiego w/z Paulina Czerepska 417 6184
Węgrowska Aleksandra Korszańska-Stachula 510 6147
Wiązowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Widok Monika Durka 410 6128
Wiejska Magdalena Kiedrowska 410 6128
Wierzbowa Paulina Czerepska 417 6184
Wieżowa Anna Pyzik 412 6148
Wigilijna Anna Pyzik 412 6148
Wilcza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Wileńska w/z Paulina Czerepska 417 6184
Willowa Paulina Czerepska 417 6184
Winna Iwona Zgliczyńska 413 6131
Winnicka w/z Paulina Czerepska 417 6184
Wiślicka Dorota Wakor 415 6196
Witkiewicza w/z Paulina Czerepska 417 6184
Witosa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Władysława IV Katarzyna Waliszewska 416 6195
Wodna Anna Pyzik 412 6148
Wojska Polskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wrzosowa w/z Paulina Czerepska 417 6184
Wschodnia Magdalena Józefów 415 6196
Wspólna Karolina Nita 416 6195
Wybickiego Ewelina Topolska 510 6147
Wybrzeże Gdańskie Anna Pyzik 412 6148
Wyczółkowskiego Paulina Czerepska 417 6184
Wyspiańskiego Monika Durka 410 6128
Wyżynna Karolina Nita 416 6195
Zacisze Iwona Zgliczyńska 413 6131
Zagłoby Magdalena Józefów 415 6196
Zagonowa Anna Molińska 407 6124
Zajchowskiego Aleksandra Dul 407 6124
Zakątek w/z Paulina Czerepska 417 6184
Zakopiańska Dorota Wakor 415 6196
Zamkowa Anna Pyzik 412 6148
Zielona Aleksandra Dul 407 6124
Związku Jaszczurczego Monika Durka 410 6128
Żeglarska Anna Bunda 412 6148
Żeromskiego Paulina Czerepska 417 6184
Żuławska Anna Pyzik 412 6148
Żurawia Katarzyna Waliszewska 416 6195
Żyrardowska Dorota Wakor 415 6196
Żytnia Ewelina Topolska 510 6147